Home

бунт мозайка стълба сноуборд слалом бракувани преглеждане вълнение

Всички пътища водят към Банско! Световната купа по сноуборд идва този  уикенд - Спорт - Телеграф
Всички пътища водят към Банско! Световната купа по сноуборд идва този уикенд - Спорт - Телеграф

Българска федерация ски (БФСки)

Янков преодоля квалификациите в паралелния слалом на Световното първенство  по сноуборд
Янков преодоля квалификациите в паралелния слалом на Световното първенство по сноуборд

Швейцарец спечели паралелния гигантски слалом от СК по сноуборд в Банско -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Швейцарец спечели паралелния гигантски слалом от СК по сноуборд в Банско - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Сноубордистите ги почнаха и на слалом в Банско

Радо Янков завърши на 17-о място в квалификациите от Световната купа по  сноуборд в Скуол - Topsport.bg
Радо Янков завърши на 17-о място в квалификациите от Световната купа по сноуборд в Скуол - Topsport.bg

Швейцарец спечели паралелния гигантски слалом от СК по сноуборд в Банско

ски алпийски дисциплини - Новини СЕГА

Радослав Янков трети на паралелния слалом в Италия

Световната купа по сноуборд в Банско - 168 Часа

Кръг от Световна купа по сноуборд ще се проведе в Банско на 21 и 22 януари  2023 - 360mag
Кръг от Световна купа по сноуборд ще се проведе в Банско на 21 и 22 януари 2023 - 360mag

Кавицел спечели паралелния гигантски слалом в Банско, Янков не стигна  финалите
Кавицел спечели паралелния гигантски слалом в Банско, Янков не стигна финалите

Състезатели от целия свят мериха сили в слалом по сноуборд в Банско - Новини

Дарио Кавицел спечели паралелния гигантски слалом в Банско - Gol

БТА :: Петър Гергьовски спечели титлата в паралелния слалом на Световното  първенство по сноуборд за младежи в Банско
БТА :: Петър Гергьовски спечели титлата в паралелния слалом на Световното първенство по сноуборд за младежи в Банско

БТА :: Радослав Янков стана шампион в паралелния гигантски слалом на  Откритото първенство на България по сноуборд
БТА :: Радослав Янков стана шампион в паралелния гигантски слалом на Откритото първенство на България по сноуборд

Радослав Янков триумфира в паралелния гигантски слалом в Банско - Зимни -  Dsport.bg
Радослав Янков триумфира в паралелния гигантски слалом в Банско - Зимни - Dsport.bg

Сноуборд Архиви - 7 Dni Sport

Bulgarian SKI Federation - БФСки взе Световна купа по сноуборд Българската  федерация по ски получи поредно признание от ФИС, като взе старт от  Световната купа по сноуборд (паралелни дисциплини) през сезон 2016/17.
Bulgarian SKI Federation - БФСки взе Световна купа по сноуборд Българската федерация по ски получи поредно признание от ФИС, като взе старт от Световната купа по сноуборд (паралелни дисциплини) през сезон 2016/17.

Сноубордист №1 Радо Янков: Бебето ме направи щастлив, потръг...

БТА :: Радослав Янков отпадна в квалификациите на паралелния гигантски  слалом от Световната купа по сноуборд в Скуол, отново остана само на 3  стотни от секундата от място на осминафиналите
БТА :: Радослав Янков отпадна в квалификациите на паралелния гигантски слалом от Световната купа по сноуборд в Скуол, отново остана само на 3 стотни от секундата от място на осминафиналите

Радослав Янков без място на четвъртфиналите в гигантския слалом от  Световната купа по сноуборд - Bgonair
Радослав Янков без място на четвъртфиналите в гигантския слалом от Световната купа по сноуборд - Bgonair

Радослав Янков преодоля квалификациите на паралелния гигантски слалом от СК  по сноуборд в Блу Маунтийн - По света и у нас - БНТ Новини
Радослав Янков преодоля квалификациите на паралелния гигантски слалом от СК по сноуборд в Блу Маунтийн - По света и у нас - БНТ Новини

Германци с малките Световни купи по сноуборд в паралелния слалом при мъжете  и жените, сезонът приключва с паралелен слалом в събота - Спорт - Телеграф
Германци с малките Световни купи по сноуборд в паралелния слалом при мъжете и жените, сезонът приключва с паралелен слалом в събота - Спорт - Телеграф

Световна купа по сноуборд - паралелен гигантски слалом /жени и мъже/ -  Българска национална телевизия
Световна купа по сноуборд - паралелен гигантски слалом /жени и мъже/ - Българска национална телевизия