злоба Внезапно слизане наймного линейка славия цска експлозия царуването език

Славия - ЦСКА (20 фев 2022) - efbet Лига - Livescore - Gong.bg

Илиана Раева е бясна - Нюз2

ЦСКА-София победи Славия като гост - efbet Лига

След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на  терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - NOVA
След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - NOVA

РЕПОРТАЖ: Славия - ЦСКА 2:3 - YouTube

Мачът между Славия и ЦСКА влезе в историята ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
Мачът между Славия и ЦСКА влезе в историята ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

ЦСКА с първа пролетна победа след обрат срещу Славия (РЕПОРТАЖ) ☆ ЦСКА •  ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ
ЦСКА с първа пролетна победа след обрат срещу Славия (РЕПОРТАЖ) ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

КАКВА ДРАМА! ЦСКА се докопа до финал след 16 дузпи

ЦСКА е на трети пореден финал за Купата след драма с дузпи срещу Славия -  По света и у нас - БНТ Новини
ЦСКА е на трети пореден финал за Купата след драма с дузпи срещу Славия - По света и у нас - БНТ Новини

ЦСКА с трилов успех над Славия след пет гола и двама изгонени

Кошмарен инцидент с Георги Петков прекъсна „Славия“ – ЦСКА – Рикошет

ЦСКА излъга Славия в драма, белязана от ужасяващ инцидент с Георги Петков |  Корнер.dir.bg
ЦСКА излъга Славия в драма, белязана от ужасяващ инцидент с Георги Петков | Корнер.dir.bg

Собствениците на злополучната линейка: Ключалката се е заключила, малшанс -  Topsport.bg
Собствениците на злополучната линейка: Ключалката се е заключила, малшанс - Topsport.bg

Славия разгроми ЦСКА на хокей, 30 минути чакат линейка заради инцидент с  играч на „армейците“ - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Славия разгроми ЦСКА на хокей, 30 минути чакат линейка заради инцидент с играч на „армейците“ - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

ЦСКА победи Славия с 3:2 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

Пет гола, червени картони и линейка при обрат на ЦСКА срещу Славия - Труд

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. —  FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА

Не могат да отворят линейка за тежко пострадал вратар при победа на ЦСКА

Собствениците на линейката от "Славия" - ЦСКА: Повредата е настъпила в мига  на инцидента - bTV Спорт
Собствениците на линейката от "Славия" - ЦСКА: Повредата е настъпила в мига на инцидента - bTV Спорт

Линейка излезе на футболния терен, но вратата заяде...

Неотварящата се линейка на стадион „Славия“ стигна и до Италия - Славия -  Dsport.bg
Неотварящата се линейка на стадион „Славия“ стигна и до Италия - Славия - Dsport.bg

След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха  с минути? - Bgonair
След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха с минути? - Bgonair

Линейка на "Армията" и меле след жесток сблъсък ВИДЕО

ЦСКА с нова крачка към титлата

ЦСКА се измъкна след дузпи срещу Славия и е на финал за Купата -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
ЦСКА се измъкна след дузпи срещу Славия и е на финал за Купата - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

ЦСКА не сбърка и срещу Славия, за да продължи победната си серия в  преследването на титлата
ЦСКА не сбърка и срещу Славия, за да продължи победната си серия в преследването на титлата

ЦСКА-София обърна Славия с 3 корнера в мач с 2 червени картона! Откараха  Гошо Петков с линейка (ВИДЕО) - KotaSport
ЦСКА-София обърна Славия с 3 корнера в мач с 2 червени картона! Откараха Гошо Петков с линейка (ВИДЕО) - KotaSport