Колоездачна обиколка на България / Tour of Bulgaria | Sofia | Facebook

Весела Лечева даде старт на Колоездачната обиколка на България - Труд

Част от най-добрите в българското колоездене се събра на "Велоуикенд 2023"  в Лесопарк "Боровец" в Ямбол - Община Ямбол
Част от най-добрите в българското колоездене се събра на "Велоуикенд 2023" в Лесопарк "Боровец" в Ямбол - Община Ямбол

Трима пловдивски колоездачи в тима на България за "Мемориал Димитър Янков"

Начало - Българска Федерация Колоездене

ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ | Колоездене | Спортен Календар 2023

Бургас си има шампион на България по спускане от планинското колоездене |  Община Бургас
Бургас си има шампион на България по спускане от планинското колоездене | Община Бургас

Стартира международната колоездачна обиколка на България (снимки) -  Колоездене
Стартира международната колоездачна обиколка на България (снимки) - Колоездене

Стартира 69-то издание на Колоездачната обиколка на България

България става балкански център на колоезденето | спортни новини от  insport.bg
България става балкански център на колоезденето | спортни новини от insport.bg

Обиколката на България тръгва от паметника на Незнайния войн - Колоездене

Колоездачната обиколка на България преминава през Бургас, ще има временна  организация на движението | Община Бургас
Колоездачната обиколка на България преминава през Бургас, ще има временна организация на движението | Община Бургас

Стартира Международната колоездачна обиколка на България - Спорт

Българска Федерация Колоездене

Рекордьорът по победи в колоездачната обиколка на България Ивайло Габровски

Наш колоездач спечели обиколката на България

Предимства на планинското колоездене | Блогът на Декатлон България

DRAG Cycling Club

На Държавен личен и отборен шампион на писта: Наш колоездач стана  вицешампион на България - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград,  Любимец и региона
На Държавен личен и отборен шампион на писта: Наш колоездач стана вицешампион на България - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона

Британец спечели втория етап на колоездачната Обиколка на България,  украинец поведе в генералното класиране - Спорт - Телеграф
Британец спечели втория етап на колоездачната Обиколка на България, украинец поведе в генералното класиране - Спорт - Телеграф

300 любители на колоезденето участваха в първия в Северозападна България  шосеен поход - Българска национална телевизия
300 любители на колоезденето участваха в първия в Северозападна България шосеен поход - Българска национална телевизия

Колоездачната обиколка на България прикова интерес с рекордни награден фонд  и дължина - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Колоездачната обиколка на България прикова интерес с рекордни награден фонд и дължина - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Велосипедисти от цялата страна взеха участие в състезание по шосейно  колоездене - България - dnews.bg - България - Дарик
Велосипедисти от цялата страна взеха участие в състезание по шосейно колоездене - България - dnews.bg - България - Дарик