Home

въже подарък Как игри дузпи шампионска лига станция изтичане Пропуснато

Още една ВАР драма от Шампионската лига: Порто ликува след гол, но съдията  свири дузпа срещу тях. И вратарят спаси! - Webcafe.bg
Още една ВАР драма от Шампионската лига: Порто ликува след гол, но съдията свири дузпа срещу тях. И вратарят спаси! - Webcafe.bg

Интер на Никола Илиев аут от Шампионска Лига, българинът изпусна дузпа

Лудогорец игра като равен, но падна от Рома след две дузпи и спорно  съдийство
Лудогорец игра като равен, но падна от Рома след две дузпи и спорно съдийство

Лудогорец" отстрани "Олимпиакос" след дузпи и мечтае за Шампионската лига -  Спорт - Дневник
Лудогорец" отстрани "Олимпиакос" след дузпи и мечтае за Шампионската лига - Спорт - Дневник

Георги Кабаков се развихри на Олимпийските игра - даде три дузпи и показа  червен картон - Topsport.bg
Георги Кабаков се развихри на Олимпийските игра - даде три дузпи и показа червен картон - Topsport.bg

Забраниха на "грешника" Робен да бие дузпи за Холандия

Айнтрахт ще играе в Шампионска лига за първи път - По света и у нас - БНТ  Новини
Айнтрахт ще играе в Шампионска лига за първи път - По света и у нас - БНТ Новини

Лудогорец се сбогува с Шампионска лига, Десподов пропусна дузпа в  последната минута (ВИДЕО) - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и  региона -PlovdivskiNovini.bg
Лудогорец се сбогува с Шампионска лига, Десподов пропусна дузпа в последната минута (ВИДЕО) - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg

Месец на Финалите" приключва с Шампионска лига – предрешен ли е финалът?

Шампионска лига през годините - Отбори, История, Развитие

На Дузпата - ПСЖ с нов провал в Шампионска лига! РБ Лайпциг обърна Пари Сен  Жермен в мач от група "Н" на Шампионска лига. "Биковете" отстъпваха с 0:1  до 42-та минута, но
На Дузпата - ПСЖ с нов провал в Шампионска лига! РБ Лайпциг обърна Пари Сен Жермен в мач от група "Н" на Шампионска лига. "Биковете" отстъпваха с 0:1 до 42-та минута, но

Не дадоха дузпа на Лудогорец за игра с ръка на Василев - БГ Футбол - Sesame  Купа на България - Gong.bg
Не дадоха дузпа на Лудогорец за игра с ръка на Василев - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

Обрат след червен картон, фатална греда, изпусната дузпа и Лудогорец е аут  от Шампионска лига
Обрат след червен картон, фатална греда, изпусната дузпа и Лудогорец е аут от Шампионска лига

Десподов пропусна дузпа, а Лудогорец отпадна от Шампионската лига след  невероятна драма - Webcafe.bg
Десподов пропусна дузпа, а Лудогорец отпадна от Шампионската лига след невероятна драма - Webcafe.bg

Драма с дузпи прати Лудогорец на плейофите за Шампионската лига - Webcafe.bg

И пропусната дузпа на Холанд не спря Сити за полуфинал с Реал |  Корнер.dir.bg
И пропусната дузпа на Холанд не спря Сити за полуфинал с Реал | Корнер.dir.bg

БТА :: Българският първенец Лудогорец напуска Шампионската лига след  пропусната дузпа в добавеното време и загуба от Олимпия (Любляна)
БТА :: Българският първенец Лудогорец напуска Шампионската лига след пропусната дузпа в добавеното време и загуба от Олимпия (Любляна)

Лудогорец" сам провали мечтата си за Шампионската лига - Новини СЕГА

Десподов изпусна дузпа в 102-ата минута и Лудогорец се сбогува с Шампионската  лига
Десподов изпусна дузпа в 102-ата минута и Лудогорец се сбогува с Шампионската лига

Наполи игра с повече хора и получи две дузпи, за да пречупи Рейнджърс ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Наполи игра с повече хора и получи две дузпи, за да пречупи Рейнджърс ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ